ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

Δημοσίευση  Γιώργος Την / Το Δευ Οκτ 22, 2007 10:17 pm

Σαν μέλος της Λέσχης Φίλων Γιώργου Παπανδρέου , θα μου επιτρέψετε αγαπητοί φίλοι και σύντροφοι να καταθέσω τα εξής:

-Θέλω να πιστεύω οτι σκοπός της κίνησης δεν ειναι μόνο να καταγράψουμε την επιθυμία στήριξης μας στο Γιώργο Παπανδρέου , αλλα ΚΥΡΙΩΣ μέσα απο αυτή τη γωνιά ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΜΕ μεταξύ μας εναν ή πολλούς διαλόγους πάνω σε θεματικές ενότητες οπως τις έχει σχεδιάσει το forum ή να θέσουμε δικά μας νεα θέματα
-Μεσα απο μια συζήτηση ,με διαφορετικές απόψεις, εντάσεις η ακόμη και συγκρούσεις παράγονται νέα δεδομένα και είναι σίγουρο οτι είναι για ωφέλεια όλων μας
-Δυστυχώς αυτό δεν βλέπω να γίνεται ακόμη και γιαυτό ανησυχώ. Δεν είναι κατ ανάγκην επιβεβλημένο να μετατραπούμε η να μιμηθούμε τα fora διαλόγων άλλων sites. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ και ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟΨΕΩΝ
-Αν μας ελκύει ενα πέρασμα απο διάφορα άλλα sites ας το κάνουμε , αλλα ας μη μένουμε εκεί.Ας έλθουν εκείνοι εδω να κάνουν διάλογο γιατι θα μας βρούν πολλούς και με ενδιαφέρουσες απόψεις και ας μην κάνουμε εμείς στο δικό τους "μαγαζί".

Επειδή αγωνιώ και θέλω να είμαι ενεργός πολίτης σας παρακαλώ να κινητοποιηθούμε όλοι και να δώσουμε το στίγμα μας μέσα απο ένα διάλογο ΔΙΑΡΚΗ, ΚΙΝΗΤΙΚΟ, ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ. Δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτε γιατί έχουμε την παιδεία μας και το ήθος μας και ούτε χρειάζεται να πέσουμε στο επίπεδο τους.

Ας μήν χαλαρώσουμε

Σας ευχαριστώ

Γιώργος

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 16/10/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης